دانلود بازی کامپیوتر نید فور اسپید کربن Need For Speed Carbon Rip

دانلود رایگان بازی کامپیوتری نید فور اسپید کربن کم حجم شده Need For Speed Carbon Rip این بازی شباهتهای بسیار زیادی به NFS: Most Wanted دارد، اما اضافه بر این بیشترین چیزی که به چشم میخورد شباهت آن به Initial D است. شما در دره ها و کوهستانها و فراز و نشیب های تند مسابقه خواهید داد و هر لحظه ممکن است توقف بعدی شما مرگ در اعماق دره باشد. البته شباهت هایی به بازی Fast and Furious: Tokyo Drift نیز در Carbon دیده می شود، اما از نظر سابقه Initial D قدیمی تر است و صاحب نام است.قضیه ی اصلی کربن ساده است . شما مدت زیادی از شهر خود دور بوده اید و اکنون بازگشته اید تا دوباره شهرت خود را بدست آورید. در زمانی که شما نبودید شهر به یک منطقه ی جنگی بین راننده ها تبدیل شده است. درست شبیه به Most Wanted شهر به قسمتهای مختلفی تقسیم شده و هر قسمت را یک دسته از رانندگان اداره میکنند. هر دسته در منطقه ی خود با شما مسابقه میدهد. در آخر نیز با سردسته ی آن ها مسابقه خواهید داد. اگرچه ممکن است زمانهایی مجبور شوید برای پایان دادن به حاکمیت یک دسته، بجز نشان دادن مهارتهای خود در خیابان، در صحراهای اطراف شهر نیز مسابقه دهید.سری Need for Speed تا قبل از Most Wanted حالت Drift داشت که قسمتی از مسابقات را تشکیل می دادند اما تو MW این قسمت برداشته شد. توی این نسخه شما باید مهارتهای Drift خودتون رو به حد نساب برسونین و سر پیچ های شدید با سرعت زیاد بپیچید، وگرنه توقف بعدی شما مرگ در اعماق دره خواهد بود.در حالیکه موضوع برگرفته شدن خیلی از نکات بازی از Intial D واقعا مایوس کننده است به این میتوان امیدوار بود که با تجربه ی بالای EA، بازی بیاد ماندی ای مثل NFS: High Stakes خلق شود.چیز دیگری در کربن وجود دارد و که هواداران خودشان را برای آن خواهند کشت . اختیاراتی که برای تغییر اتومبیل در Carbon دارید، تابحال در هیچ بازی دیگری برای هر کنسولی دیده نشده و با هیچ بازی ای قابل مقایسه نیست. مانند عنوانهای قبلی NFS شما میتوانید رینگ های اتومبیل ، باله ی عقب ، Decal ها و تمام چیزهای دیگر را انتخاب کنید. همه ی تغییرات مثل همیشه هستند ولی اینبار در کربن شما میتوانید کنترل تمام تغییرات را در اختیار بگیرید.برای مثال علاوه بر انتخاب یک رینگ 8 اینچی شما میتوانید با آنالوگ استیک اندازه ی دقیق رینگ را تنظیم کنید تا اندازه ی دلخواهتان شود. واقعا فوق العاده است که تا این حد میتوانید اتومبیل خود را به دلخواه تنظیم کنید. به طوری که حتی میتوانید باله ی عقب (Spoiler) ماشین را بطور دستی تنظیم کنید و زاویه ی آن را متناسب با سلیقه ی خود تغییر دهید. درست مثل قبل هرچه در داستان بازی تکنفره جلو میروید، امکانات بیشتری برای ارتقا دادن ماشین برایتان باز می شود.

سازنده : کمپانی EA Canada
ناشر : کمپانی EA Canada
تاریخ انتشار : Oct 24, 2006
وب سایت اختصاصی : Need for Speed Carbon
رده بندی ژانر : اتومبیل رانی خیابانی
میزان دشوار بودن : متوسط
زمان مورد نیاز برای آشنایی کامل با محیط بازی : حدود نیم ساعت .
درجه بندی ESRB در مورد محتوای بازی : Everyone 10+ : مناسب بای تمامی افراد بالای 10 سال به دلیل دارا بودن صحنه های نسبی خشونت.
ویژگی های 
بازی کامپیوتر نید فور اسپید کربن  Need for Speed Carbon :
- بازی هیجان انگیز و حرفه ای که حتی یک مسیر اشتباه شما را از دستیابی به مقام باز می ایستاند.
- محیط زیبا و راحت شهر برای انجام مسابقات هیجان انگیز اتومبیل رانی و تبدیل آن به یک پیست پرهیجان .
- ساختن ماشین های مورد علاقه خود و ایجاد تغییرات در آنها با استفاده از فن آوری Autosculpt™ که منجر به ساخت ماشین های بسیار قدرتمند و انحصاری می شود.
- ساخت تیم اتومبیل رانی و اعضای گروه و همچنین شرکت در مسابقات پرهیجان آنلان اتومبیل رانی .
- و ...
سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Need for Speed Carbon :
Number of Players: 1 Player 
DirectX Version: v9.0c 
Operating System: Windows 2000/XP 
حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Need for Speed Carbon:
System: 1.7 GHz or equivalent 
RAM: 512 MB 
Video Memory: 64 MB 
Hard Drive Space: 5300 MB

توجه: علاقه مندان به این بازی زیبای کامپیوتر که از سرعت اینترنت بالا برخوردار نیستند میتوانند در ادامه مطلب این بازی را از فروشگاه میهن دانلود با قیمت 5 هزار تومان خریداری کنند!

عکس های بسیار زیبا از صحنه های این بازی کامپیوتر در ادامه مطلب موجود است حتما ببینید و از گرافیک بسیار بالا ان شگفت زده شوید!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خرید پستی این بازی 2 دی وی دی اصلی با قیمت 5 هزار تومان از فروشگاه میهن دانلود,کافیه اینجا کلیک کنید ادرس خودتون رو ثبت کنید تا بازی برای شما ارسال بشود سپس مبلغ رو به مامور پست پرداخت کنید و بازی رو تحویل بگیرید

 دانلود با لینک مستقیم قسمت 1 حجم102 مگابایت| لینک دانلود کمکی

 دانلود با لینک مستقیم قسمت 2 حجم102 مگابایت| لینک دانلود کمکی

 دانلود با لینک مستقیم قسمت 3 حجم102 مگابایت| لینک دانلود کمکی

 دانلود با لینک مستقیم قسمت 4 حجم102 مگابایت| لینک دانلود کمکی

 دانلود با لینک مستقیم قسمت 5 حجم102 مگابایت| لینک دانلود کمکی

 دانلود با لینک مستقیم قسمت 6 حجم102 مگابایت| لینک دانلود کمکی

 دانلود با لینک مستقیم قسمت 7 حجم102 مگابایت| لینک دانلود کمکی

 دانلود با لینک مستقیم قسمت 8 حجم102 مگابایت| لینک دانلود کمکی

 دانلود با لینک مستقیم قسمت 9 حجم102 مگابایت| لینک دانلود کمکی

 دانلود با لینک مستقیم قسمت 10 حجم102 مگابایت| لینک دانلود کمکی

 دانلود با لینک مستقیم قسمت 11 حجم102 مگابایت| لینک دانلود کمکی

 دانلود با لینک مستقیم قسمت 12 حجم102 مگابایت| لینک دانلود کمکی

 دانلود با لینک مستقیم قسمت 13 حجم27 مگابایت| لینک دانلود کمکی

 دانلود  کرک بازی با لینک مستقیم حجم28 مگابایت| لینک دانلود کمکی

 پسورد  www.mihandownload.com

/ 0 نظر / 15 بازدید