بزرگ ترین مرجع دانلود بازی و انیمیشن
۱۳٩٢/٢/٢۸
دانلود بازی کم حجم، اکشن و پرطرفدار Serious Sam 1 برای کامپیوتر ... نظرات() 

 

 

دانلود بازی Serious Sam 1 برای کامپیوتر

 

از این پس هر از چندگاهی می خواهیم شما عزیزان را با بازی های قدیمی و خاطره انگیز سورپرایز کنیم ! و برای شروع میخواهیم با سری بازی های Serious Sam  یا سام ماجراجو که یکی از محبوب ترین و جذاب ترین بازی ها در سبک اکشن می باشند شروع کنیم . این بازی یکی از غول های دنیای بازی های رایانه ای به شمار می رود . بازی فوق العاده جذاب و پرطرفداری که  نسخه ی اول آن در سال ۲۰۰۱ تولید و منتشر شد که در همان زمان هم بلافاصله تحول عظیمی در دنیای بازی های رایانه ای به پا کرد .


 

ما در این ساعت میخواهیم شما را با اولین ورژن این این بازی خاطره انگیز و محبوب آشنا کنیم . داستان بازی شرایط و محیط مبارزه ی بشر با شیاطین و موجودات پلید کهکشانی را روایت میکند و تمامی اتفاقات و نبرد ها در کشور مصر روی میدهد . مبارزات نفس گیر و جذابی که شما را ساعت ها درگیر خود خواهد کرد . گیمر های قدیمی که این بازی را تجربه کرده باشند میدانند که سام ماجراجو میتواند عنوان بازی اعتیاد آور را به سادگی یدک بکشد ! فکر میکنم دیگر نیاز نیست بدانید که این نسخه از سری بازی های سام ماجراجو (Serious Sam 1) توانست نمره ی بسیار عالی ای را از منتقدان بازی های رایانه ای کسب کند و خود را در این صنعت عظیم جاودانه نگاه دارد . پیشنهاد میکنیم که در سال ۲۰۱۳ یکی از جذاب ترین بازی های سال ۲۰۰۱ را تجربه کنید .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serious Sam is the first video game (released in two episodes) in the Serious Sam series. It is a first-person shooter (with third-person shooter options) created by the Croatian development house Croteam. Originally released for the PC market only, Serious Sam’s rising popularity resulted in the porting of the series to a number of different platforms, including the Xbox, GameCube, PlayStation 2 and Xbox Live Arcade, among others.

 فرمت: EXE

 حجم: ۱۳۸ مگا بایت

 دانلود: دانلود مستقیم | لینک کمکی

 رمز: www.yasdl.com